יועצת קריירה תעסוקתית וכלכלת המשפחה - דניאלה הירש

יועצת לכלכלת המשפחה, קריירה ותעסוקה - דניאלה הירש

יועצת תעסוקתית, יועצת קריירה ולנושאי כלכלת משפחה 

דניאלה הירש היא יועצת תעסוקתית מוסמכת וכן יועצת לכלכלת המשפחה, חברה באיגוד היועצים והמאמנים לכלכלת המשפחה. דניאלה בוגרת קורס יועצים ומאמנים לכלכלת המשפחה של אש-לידור, מתנדבת משך שנים בעמותת פעמונים כמלוות משפחות, ראש צוות וכן יועצת תעסוקה, והעבירה הרצאות וסדנאות במסגרת פהמו”ן וגם במסגרת פעמונים לעסקים.

דניאלה מומחית בהגדלת הכנסה, ומסייעת למשפחות לא רק לצמצם הוצאות אלה בעיקר להגדיל את מקורות ההכנסה שלהם – אם על ידי מציאת עבודה אחרת מכניסה יותר, עבודה נוספת, דיון שכר עם מעסיק על תוספת שכר ומציאת הייעוד התעסוקתי של האדם, באמצעותו יוכל להגדיל הכנסה ולחיות שפע ורווחה כלכלית.

בעלת ניסיון מעשי של 18 שנה בעולם משאבי האנוש וכוח אדם כמנהלת משא”ב וכן מנהלת מיון, גיוס והשמת עובדים. כמו כן בעלת 14 שנות ניסיון בליווי, ייעוץ והדרכה כלכלית למשפחות.

כיועצת ומלווה אנשים ומשפחות בצמתים חשובים בחייהם, אני מאמינה כי ניתן לעזור לכל אדם למצוא את ייעודו התעסוקתי מתוך אמונה כי זה מה שיעניק לו את תחושת השייכות והערך העצמי ויוביל אותו להתפרנס ולהצליח.

לצד ההכוונה התעסוקתית, אני משמשת גם יועצת לכלכלת המשפחה. בחירת הכיוון התעסוקתי הנכון יכולה להוביל את משפחתך בדרך הכלכלית הנכונה לה. ניהול מאוזן של תקציב המשפחה תלוי בראש ובראשונה במקורות ההכנסה, ולכן אוכל לסייע לך ולמשפחתך להגדיל את מקורות ההכנסה שלכם או לשנות אותם במידת הצורך.


בהכשרתי המקצועית
אני בוגרת תואר ראשון מבר אילן במדעי הרוח, לצד לימודים נוספים כגון קורס שיווק פרסום ומכירות באוניברסיטת בר אילן; קורס ניהול משאבי אנוש מתקדם במכללה למנהל; לימודי תזונה קלינית טבעית במכללת רידמן; וכן קורסים וסדנאות בנושאי מודעות, נומרולוגיה, פרחי באך, תטא הילינג, טיפול בתת מודע, לימודי ימימה-חשיבה הכרתית ופנימיות התורה, קבלה ופסיכו- תורה-פיה.

אני מאמינה בגישה הוליסטית, ולכן במהלך חיי רכשתי כלים רוחניים רבים אשר מסייעים לי היום לשלוף את הכלי המדויק ביותר לנועץ שלי ולתת לו פתרון מהיר, מקצועי ומדויק.

אני בעלת ניסיון מקצועי מוכח ומוצלח של מעל 18 שנים בתחום ההכוונה התעסוקתית, בו ליוויתי אנשים רבים להשיג את התפקיד הבא שהם שאפו לו. בנוסף, אני מלווה 14 שנים משפחות לרווחה כלכלית וניהול נכון של תקציב המשפחה, מתוך ראייה תעסוקתית ומציאת פתרונות מתחום התעסוקה והגדלת ההכנסה.

למה דווקא ייעוץ מקצועי אצלי?

ראייה כוללת ופתרונות ממוקדים – המסלול התעסוקתי של האדם משפיע וקובע את התנהלותו הכלכלית במסגרת הבית והמשפחה. אני רואה את התמונה כולה בחיי האדם ולא רק בעיה נקודתית. לכן אני מביאה פתרונות המתאימים לכל לקוח על מנת לתת מענה נכון לשני תחומים חשובים אלו. אני משלבת כלי עבודה מדיסיפלינות שונות על מנת להגיע אל הפתרון האופטימלי.

תוצאות, תוצאות, תוצאות – אני מאמינה בתהליכים ממוקדים ויעילים שמובילים לתוצאות בשטח. אני מלווה את לקוחותיי הן בתחום התעסוקה והן בכלכלת המשפחה אל התוצאות הרצויות שהם רוצים להשיג – ניהול מאוזן, רווחה הכלכלית, מציאת מקום עבודה חדש, הצלחה בהגדלת הכנסה.

רגישות ואמינות – אני פוגשת את לקוחותיי בנקודות רגישות בחיים ומסייעת להם לקבל החלטות חשובות. אני ערה לאתגרים שמשפחה עוברת בתקופת ההחלטה על שינוי מקום עבודה, בתקופת החיפוש, בחשש לפיטורין ובעת הפיטורין וגם בפרישה ופרישה מוקדמת. חיפוש עבודה ולא משנה מה מקורו תופס את האדם תמיד לא מוכן, ולכן לרוב הוא פועל רגשית ומגיב בתגובות כלכליות לא אפקטיביות. תפקידי להוביל אותו את ההחלטה הנכונה תוך רגישות רבה למצבו.

זמינות ושירות – אני אוהבת את מה שאני עושה, ועושה את מה שאני אוהבת ולכן אהיה זמינה עבורכם לאורך כל התהליך.

ה”אני מאמין” שלי

  • עבודה היא חיינו וחלק ניכר מהיום אנחנו עובדים ועסוקים, לכן כדאי שנעשה משהו שאנחנו אוהבים, אוהבים באמת.
  • כל אחד יכול, הכל פתוח והרשות נתונה – צריך רק רצון טוב ומיקוד.
  • כל אדם הגיע לעולם ועליו למלא תפקיד, אם אדם יעסוק במקצוע הנכון ביותר עבורו והמתאים לו ביותר, הוא ירגיש תחושת שליחות וסיפוק, הוא ירגיש שהוא במקום הנכון הוא יעבוד ללא לאות וגם יתפרנס בכבוד.
  • כל עבודה מכבדת את בעליה, אדם צריך לכבד את עצמו ואת דעותיו, את רצונותיו ומחשבותיו וללמוד להקשיב להם.
  • אין מקריות בחיים, כל סיטואציה גם אם היא שלילית עבורנו בזמן מסוים, עלינו להתייחס אליה כאל מתנה- לדוג’ פיטורין, תוכל להפוך להזדמנות ולצמיחה אם רק נזוז מעט אחורה ונביט בשאר הדלתות שעשויות להיפתח לפנינו. לעיתים עלינו לנטרל את העלבון, הכעס, לתת לעצמנו להרגיש ולצמוח למרות הכאב והקושי- יש פתרון לכל דבר.
  • עבודה, עבודה, עבודה – תן את הנשמה, עבוד בשמחה, מכל הלב, באהבה, תן יותר ממה שמצפים ממך, תשקיע ולא רק בהתחלה, תיזום, תפעל, תיצור ותייעל כאילו זה היה העסק הפרטי שלך. אתה תרוויח מזה.


אני מזמינה אותך לפנות אליי בכל שאלה ותהייה בנושאי התנהלות כלכלית, תעסוקה וקריירה.
ניתן ליצור קשר באתר, במייל danielahirsh1@gmail.com
ובטלפון 0544-858511

ברכת העסק

אני מנהיגה ומובילה לרגש הזולת.
אני שליחה נאמנה וחרוצה של הבורא.
אני צינור שמביא תקווה, אהבה ושפע כלכלי ותעסוקתי.
אני פורצת דרך ומעוררת השראה.
תהליך הייעוץ שלי משפיע בכל הרבדים – אישי, רגשי -נפשי, זוגי ומשפחתי.
אני פועלת בשמחה מתוך תשוקה ואהבת אדם.
אני יודעת ליצור גבולות ביני לבין העסק.
אני מאפשרת זמן לעצמי.
העסק שלי מבורך בשפע לקוחות, שפע הכנסה קבועה ויציבה, שפע נתינה והשפעה.
אני בוחרת לעצור, לנשום, להתבונן פנימה.
אני פועלת בשיתוף פעולה עם ארגונים, חברות ומוסדות למען עובדים יעילים, שמחים ורווחיים יותר.
אני זוכה להערכה, הוקרה ופרגון.
אני מרגישה מבורכת, שלמה, שלווה ובטוחה.
אני מותג יוקרה ייחודי המשלב ניהול תקציב וניהול קריירה להגדלת הכנסה.
אני בהודיה על כל הטוב בחיי.
והכל לטובתי הגבוה והנעלה ביותר.
אמן, תודה זה נעשה.