הכוון תעסוקתי אונליין באינטרנט (ייעוץ גם למפוטרים, יוצאי חל"ת ועוד)

נקלעתם למשבר תעסוקה? רוצים שינוי במצב הקיים? אל תעברו את זה לבד!

בחצי השנה האחרונה מאות אלפי ישראלים הפכו מאנשים יצרנים ועובדים למחייתם, המספקים את כל צורכי משפחותיהם – למובטלים ודורשי עבודה. משבר כזה לא היה בעולם מאז השפעת הספרדית בתחילת המאה ה-20, ומקומות העבודה ממשיכים להיטלטל עד היום בין הנחיה סותרת אחת לשנייה.

דניאלה הירש היא יועצת תעסוקתית מוסמכת מזה 20 שנה, שתשמח לגבש יחד איתכם תוכנית פעולה: מה הלאה ואיך מתקדמים לשלב הבא. דניאלה עזרה לאלפי אנשים לצאת מהבוץ הכלכלי, למצוא את העבודה הנכונה ואפילו (כן, כן) לקום בבוקר עם חיוך.

הייעוץ מתאים גם למי שרוצה שינוי במצב הקיים, ולא רק למי שחווה משבר תעסוקתי.

לתיאום ייעוץ תעסוקה אונליין צרו קשר >>
אפשר גם בטלפון: 0544-858511

מסר אישי מדניאלה הירש

אבחון תעסוקתי מקוון עם דניאלה הירשאחרי יותר מ-20 שנה כיועצת בתחום התעסוקה, אני מכירה היטב את החששות והתחושות הקשות אחרי כמה חודשים ללא עבודה.

אם לא די בכך שכל סדר היום מתרופף ונשבר לרסיסים, המצב הכספי לא נהיה טוב יותר, ומדיר שינה מעיניכם.

נקודת האור היא שכל משבר הוא פתח והזדמנות לשינוי. בשיחה משותפת נגבש יחד את תמונת המצב הנוכחית שלכם, ונבין מה האפשרויות העומדות מולכם. זה יכול להיות משרה חדשה באותו תחום בדיוק, אבל במקום אחר; או אולי אפילו משרה בתחום שונה, שתמיד רציתם אבל מעולם לא מימשתם.

מה כולל אבחון תעסוקתי מקוון עם דניאלה הירש

אבחון תעסוקתיהיכרות אישית ומקצועית, מידת הביקוש שלכם ושל המקצוע הרלוונטי בשוק, הניסיון המעשי שלכם בשטח, מפת החוזקות והחולשות (SWOT), גלגל הקריירה, נטיות תעסוקתיות, עוגני קריירה ועוד.
הכוונה תעסוקתיתשימוש בכל המידע שנצבר, לצד רצונותיכם והמצב הנוכחי בשוק כדי לגבש תוכנית פעולה: האם להמשיך באותו תחום? האם למצוא תחום עיסוק אחר? כיצד והיכן לחפש עבודה? איך מכינים קורות חיים שמבליטים את היתרונות? הכנה לריאיון עבודה וכן הלאה.
ייעוץ קריירה אישיתהליך מעמיק יותר לכל מי שרוצה להפוך את העבודה למקור סיפוק והצלחה, ולא רק אמצעי לתשלום חשבונות.

 

קבלו ייעוץ תעסוקתי אונליין

בימים טרופים אלו בהם חובה עלינו לשמור על הנחיות הקורונה, ניתן לקבל ייעוץ תעסוקתי גם מרחוק, באמצעות האינטרנט או אפילו בטלפון. לרוב הייעוץ יתבצע באמצעות תוכנת זום, אותה ניתן להוריד ולהתקין בחינם כאן >

הייעוץ המקוון מאפשר ליהנות מכל היתרונות הטמונים בייעוץ הרגיל, ולחסוך לכם נסיעות, דלק, חניה ועוד.

לתיאום ייעוץ תעסוקה אונליין צרו קשר >>
אפשר גם בטלפון: 0544-858511