הכוונה תעסוקתית

Job_01


  • רוצים לעשות שינוי ולא בטוח מהו הכיוון החדש בקריירה?
  • צריך לכתוב קורות חיים שיקדמו אותך לתפקיד הבא?
  • רוצה להצליח בראיון עבודה?
  • מחפש עבודה ברשתות החברתיות ובכל אתרי הדרושים וקצת מאבד את הראש?
  • קשה לך לאזן בין הבית לקריירה?
  • איך להתחיל מחדש אחרי פיטורין או פרישה?

מחקרים מראים כי אדם משנה במהלך חייו 3 קריירות ובין 10-12 תפקידים.

אם אתה נמצא בצומת ההחלטה על שינוי בקריירה ומציאת התפקיד הבא, אתה חווה חששות ודילמות רבות. התחרות כיום קשה מאד, יש הרבה אנשים מוצלחים ומוכשרים וצריך לבלוט בין כולם. הטכנולוגיה המתפתחת מציבה אתגרים בפיתוח קריירות חדשות ובדרכי חיפוש העבודה. אני יכולה ללוות אותך בבטחה אל התפקיד הבא בקריירה שלך שיתן מענה גם לצרכי הפרנסה מצד אחד וגם לשאיפותיך כאדם.

על  מנת למצוא את השילוב הנכון שימלא את שני הצרכים הללו, זקוק כל אחד ליד מכוונת שתוביל אותו בים התעסוקה והעבודה.

בתחום הכוונה התעסוקתית ניתן לקבל את השירותים הבאים:

הכוונה תעסוקתית

ייעוץ וליווי למציאת היעד התעסקותי המתאים בשילוב נומרולוגיה, ובדיקת קורות חיים.התהליך כולל אבחון של הצרכים, העדפות והשאיפות של אדם, יחד עם  היכולות האישיות והמקצועיות שלו לצד נטיית ליבו , נסללת הדרך הנכונה והמתאימה ביותר להמשך הקריירה. ביעוץ נעשה שימוש במודלים וכלים מקצועיים שונים שפיתחתי  לצד ניסיון רב שנים בתחום.

 כתיבה/שדרוג קו"ח

קורות החיים הם כרטיס הביקור שלך. מגייסים פוגשים במהלך היום מאות רבות של קורות חיים ולכל תפקיד יש את הדרישות והציפיות השונות מהמגוייס. על מנת שיקדמו דווקא אותך לשלב ראיון העבודה, קורות החיים שלך  אמורים להיות מותאמים למשרה ולדרישותיה. ולכן בדיקה, כתיבה או שדרוג קורות חיים יסייעו לך לבלוט ולהגיע לראיון העבודה.

 הכנה לראיון עבודה

ראיון עבודה היא סיטואציה מלחיצה שגורמת לאנשים להתבלבל ולהציג את עצמם בצורה שלא מקדמת אותם.הסימולציה לראיון עבודה המתבצעת במפגש ההכנה אצלי במשרד , כוללת הסבר מקצועי לגבי המסר המילולי ולא המילולי שאתה מבקש להעביר. נעשית הכנה לכל סוגי השאלות שאתה עשוי להישאל ואו להתקל בהם במהלך הראיון . כמו כן תקבל טיפים לגבי סגנון הלבוש הרצוי, צורת ישיבה והצגה עצמית, לחיצת יד ושפת גוף אשר יקדמו אותך להצלחה.

היכרות עם מקורות גיוס

אתה מחפש עבודה ונתקל באינסוף ערוצים ומקומות לפרסום משרות.החל ממודעות דרושים בעיתון, באתרי האינטרנט, באתרי החברה, ברשתות חברתיות ובחברות כוח אדם והשמה רבות.עומס המידע וריבוי הערוצים גורם לחוסר יעילות בחיפוש עבודה ולכן יש צורך בהכוונה ובהיכרות ובמיקוד תהליך החיפוש.אני אכוון אותך לאותם המקורות הרלבנטיים לתפקיד שאתה מחפש כך שהתהליך יהיה יעיל קצר ואפקטיבי.

 הכנה לשיחת שכר

אתה עובד, מרוצה, חושב שאתה ראוי ליותר, והגיע הזמן לבקש תוספת שכר. הכנה מראש לשיחה מסוג זה תעניק לך בטחון ותיתן לך כלים מעשיים להתמודד עם כל שאלה מול המעסיק.

בדיקת חוזה עבודה

עברת בהצלחה רבה את תהליך המיון והגיוס וקיבלת הודעה שהתקבלת לעבודה. כעת אתה ממתין לחוזה עבודה. זה הזמן לנהל משא ומתן עם המעסיק ולקבל את מירב ומיטב התנאים אשר מהווים את ההתחלה עבורך. חשוב להשקיע מחשבה ולדרוש בתחילת הדרך את התנאים הראויים לך ולתפקיד, על מנת  ליצר בסיס איתן להמשך תנאי העבודה.הדרכה ובדיקת חוזה העבודה וליווי בתהליך משא ומתן מול המעסיק החדש שלך,יאפשרו לך להיות שבע רצון.חבילה תעסוקתיתכוללת את כל התהליך כולו. מציאת הכיוון התעסוקתי שלך, כתיבה ושדרוג קורות חיים, הכוונה ממוקדת לחיפוש אפקטיבי במקורות הגיוס. הכנה לראיון עבודה, בדיקת החוזה מול המעסיק.

 לפרטים נוספים ולשיחת היכרות ללא התחייבות מוזמנים ליצור קשר

לחבילת הפרימיום – הכוונה תעסוקתית וייעוץ לכלכלת המשפחה – לחץ כאן