אודות

2015-12-10_0042

דניאלה הירש, BA, יועצת מוסמכת לכלכלת המשפחה, חברה באיגוד היועצים לכלכלת המשפחה. בוגרת קורס יועצים ומאמנים לכלכלת המשפחה של אש-לידור, מתנדבת  8 שנים בעמותת פעמונים כמלוות משפחות, ראש צוות ויועצת תעסוקה, מעבירה הרצאות וסדנאות במסגרת פהמו"ן וגם במסגרת פעמונים לעסקים. מתמחה בהגדלת הכנסה ומסייעת למשפחות לא רק לצמצם הוצאות אלה בעיקר הגדיל את מקורות ההכנסה שלהם על ידי מציאת עבודה אחרת מכניסה יותר, עבודה נוספת, דיון שכר עם מעסיק על תוספת שכר ומציאת היעוד התעסוקתי של האדם באמצעותו יוכל להגדיל הכנסה ולחיות שפע ורווחה כלכלית.

בעלת ניסיון מעשי של 18 שנה בעולם משאבי האנוש וכוח אדם כמנהלת משא"ב, מנהלת מיון, גיוס והשמת עובדים.

כיועצת ומלווה אנשים ומשפחות בצמתים חשובים בחייהם אני מאמינה כי ניתן לעזור לכל אדם למצוא את ייעודו התעסוקתי מתוך אמונה כי זה מה שיעניק לו את תחושת השייכות והערך העצמי ויוביל אותו להתפרנס ולהצליח.

לצד ההכוונה התעסוקתית, אני משמשת גם יועצת לכלכלת המשפחה.  בחירת הכיוון התעסוקתי הנכון יכול להוביל את משפחתך בדרך הכלכלית הנכונה לה. ניהול מאוזן של תקציב המשפחה תלוי בראש ובראשונה במקורות ההכנסה ולכן אוכל לסייע לך ולמשפחתך  להגדיל את מקורות ההכנסה שלכם או לשנות אותם במידת הצורך.

בהכשרתי המקצועית אני בוגרת תואר ראשון מבר אילן במדעי הרוח. קורס שיווק פרסום ומכירות- אוניברסיטת בר אילן. קורס ניהול משאבי אנוש מתקדם במכללה למנהל. לימודי תזונה קלינית טבעית- מכללת רידמן. קורסים וסדנאות בנושאי מודעות, נומרולוגיה, פרחי באך, תטא הילינג, טיפול בתת מודע,                       לימודי ימימה-חשיבה הכרתית ועוד.

אני מאמינה בגישה הוליסטית ולכן במהלך חיי רכשתי כלים רבים אשר מסייעים לי היום לשלוף את הכלי המדויק ביותר לנועץ שלי ולתת לו פתרון מהיר מקצועי ומדויק.

אני בעלת ניסיון מקצועי מוכח ומוצלח של 18 שנים בתחום ההכוונה התעסוקתית בו ליוויתי אנשים רבים להשיג את התפקיד הבא שהם שאפו לו. בנוסף, אני מלווה כבר 8 שנים משפחות רבות לרווחה כלכלית וניהול נכון של תקציב המשפחה , מתוך ראייה תעסוקתית ומציאת פתרונות מתחום התעסוקה והגדלת ההכנסה.

בכל תהלכי הייעוץ והליווי נהנים לקוחותיי מכמה יתרונות חשובים:

ראייה כוללת ופתרונות ממוקדים – המסלול התעסוקתי של האדם משפיע וקובע את התנהלותו הכלכלית במסגרת הבית והמשפחה. אני רואה את התמונה כולה בחיי האדם ולא רק בעיה נקודתית. לכן אני מביאה פתרונות המתאימים לכל לקוח על מנת לתת מענה נכון לשני תחומים חשובים אלו. אני משלבת כלי עבודה מדיסיפלינות שונות על מנת להגיע אל הפתרון האופטימלי.

תוצאות, תוצאות, תוצאות – אני מאמינה בתהליכים ממוקדים ויעילים שמובילים לתוצאות בשטח. אני מלווה את לקוחותיי הן בתחום התעסוקה והן בכלכלת המשפחה אל התוצאות הרצויות שהם רוצים להשיג – ניהול מאוזן, רווחה הכלכלית, מציאת מקום עבודה חדש, הצלחה בהגדלת הכנסה ועוד.

רגישות ואמינות – אני פוגשת את לקוחותיי בנקודות רגישות בחיים ומסייעת להם לקבל החלטות חשובות. אני ערה לאתגרים שמשפחה עוברת בתקופת ההחלטה על שינוי מקום עבודה, בתקופת החיפוש, בחשש לפיטורין ובעת הפיטורין וגם בפרישה ופרישה מוקדמת.

חיפוש עבודה ולא משנה מה מקורו תופס את האדם תמיד לא מוכן, ולכן לרוב הוא פועל רגשית ומגיב בתגובות כלכליות לא אפקטיביות. תפקידי להוביל אותו את ההחלטה הנכונה תוך רגישות רבה למצבו.

זמינות ושירות – אני אוהבת את מה שאני עושה, ועושה את מה שאני אוהבת ולכן אהיה זמינה עבורכם לאורך כל התהליך.

 אני המאמין שלי ביחס לעבודה:

  • עבודה היא חיינו, חלק ניכר מהיום אנחנו עובדים ועסוקים ולכן כדאי שנעשה משהו שאנחנו אוהבים.
  • כל אחד יכול, הכל פתוח והרשות נתונה- צריך רק רצון טוב ומיקוד.
  • כל אדם הגיע לעולם ועליו למלא תפקיד, אם אדם יעסוק במקצוע הנכון ביותר עבורו והמתאים לו ביותר, הוא ירגיש תחושת שליחות וסיפוק, הוא ירגיש שהוא במקום הנכון הוא יעבוד ללא לאות וגם יתפרנס בכבוד.
  • כל עבודה מכבדת את בעליה, אדם צריך לכבד את עצמו ואת דעותיו, את רצונותיו ומחשבותיו וללמוד להקשיב להם.
  • אין מקריות בחיים, כל סיטואציה גם אם היא שלילית עבורנו בזמן מסוים,עלינו להתייחס אליה כאל מתנה- לדוג' פיטורין, תוכל להפוך להזדמנות ולצמיחה אם רק נזוז מעט אחורה ונביט בשאר הדלתות שעשויות להיפתח לפנינו.  לעיתים עלינו לנטרל את העלבון, הכעס, לתת לעצמנו להרגיש ולצמוח למרות הכאב והקושי- יש פתרון לכל דבר.
  • עבודה, עבודה, עבודה- תן את הנשמה, עבוד בשמחה, מכל הלב, באהבה, תן יותר ממה שמצפים ממך, תשקיע ולא רק בהתחלה, תיזום, תפעל, תיצור ותייעל כאילו זה היה העסק הפרטי שלך- אתה תרוויח מזה.